• admin@nettegezin.com
  • Çağrı Merkezi: GSM 0545 581 72 72
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
218 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Deniz Akyol
  • ADRES: 1. Kalaba Ganimet Sokak Nu:5/B Keçiören/ ANKARA
  • TELEFON: 0 (530) 963 1649
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Medikal sektöründe öncü olan firmamız 11 yıldır bu alanda hizmet veriyor. Siz değerli müşterilerimize hem en kaliteli ürünleri sunuyor hem de bunların satış sonrası destek hizmetini veriyoruz. Deneyimli kadromuz ve sektörde yer alan tecrübemiz sayesinde sizleri kaliteli ürünler ile buluşturuyoruz. Medikal tüm ürün gruplarında hizmet vermekteyiz. Bu alanda lider firma olarak verdiğimiz hizmet alanlarını şu şekilde ifade edebiliriz:

Medikal Ürün Sarf Malzemeleri
Her türlü medikal sarf malzemenin tedarikini ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Deneyimli satın alma personellerimiz tedarikçilerimizden sizleri yarı yolda bırakmayacak, satışlarınızı artıracak özel ürünleri temin etmektedir. Farklı çeşitlerdeki sarf malzemelerin satışı bu yolla daha profesyonel şekilde yapılabilmektedir.

Muayene Sistemleri Tedarik
Her türlü muayene cihazının tedarikini sağlamaktayız. Bu tedarik sürecinde ikinci el cihazları da temin edebiliyoruz. Daha az masraflı olmasını istediğiniz durumlarda en uygun fiyatları cihaz seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Geniş ürün portföyümüz sayesinde ihtiyacınız olan tüm medikal muayene sistemlerini rahatlıkla temin ettirebilirsiniz.

Anestezi Cihaz Bakımları
Verdiğimiz önemli hizmetlerden birisi de medikal cihazların bakımıdır. Özellikle anestezi cihazlarının bakımında uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Bakım faaliyetleri sonucunda kusursuz bir deneyim yaşamanız mümkün hale gelmekte ve cihazlarınız arıza yapmadan kullanılmaya devam edilebilmektedir. Zamanında yapılan bakımlar ile ciddi tasarruflar elde edebilirsiniz.

İkinci El Cihaz Tedariki
Eğer ikinci el cihazlar ile maliyetlerinizi daha da düşürmek isterseniz Akyol Medikal olarak bu noktada da yanınıza oluyoruz. Bakımları yapılmış, kontrolleri tamamlanmış ve kusursuz çalışan ikinci el cihazlara kavuşmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz ürünlerin tedarikini gerçekleştiriyoruz. Sonucunda daha az bir maliyet ile aynı kalitede cihazı kullanmanız mümkün hale geliyor.

Tıbbi Cihazların Tedarik Tamiratı ve Tadilatı
Tüm bunlara ek olarak her türlü tıbbi cihazın tedariki firmamız tarafından yapılmaktadır. Rekabetçi fiyatlar, kaliteli ürünler ve satış sonrası profesyonel destek hizmetimiz ile bu alanda güzel bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyoruz. Ayrıca her türlü cihazın tamirat ve tadilat işlemleri de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Siz de kaliteli bir hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Akyol Medikal farkıyla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.