• admin@nettegezin.com
  • Çağrı Merkezi: GSM 0545 581 72 72
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
61 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:24 - 07:24
SERVİS SAATLERİ 07:24 - 07:24
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

FATİH/İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Tarihimiz

Avrupa Ve Türkiye olmak üzere 3 kişilik ortak bir çalışma sergiliyoruz. Düzenlemiş olduğumuz veya yapmış olduğumuz bu hizmetleri sizlerle paylaşmak ve sunmak gurur ve Kvanç duyuyoruz. Tamamen hobi amaçlı başladığımız bu sektörde para kazanmak yerine her zaman başarılı bir çalışma sergileyip sadece hizmetleri aksayan müşteriler ile çalışmayı hedefledik. Hedeflerimize her zaman ulaşamasakta pes etmeyen bir ekip ile karşı karşıyasınız.

Misyonumuz

Yenilikçi ve atılgan bir kurumsal kimlik adı altında barınmaya hazırmısınız, öyleyse hemen bizlerle irtibata geçip 7/24 destek ve hizmetlerimizden yararlanmak istermiseniz. Bizleri görmek istediğiniz sürece değil, görmenizi sağlamak zorunda olduğumuz için buradayız.

Vizyonumuz

Daha profesyönel yazılımlar ve responsive tasarımları hazırlayıp test aşamasında iken müşterilerin fikirleri doğrultusunda geliştirilip daha pratik bir yazılım ve donanım sağlamayı hedeflemek çağımızın en gelişmiş sistem kontrol panelleri ve sohbet panellerini sizlere kaliteli ve elit bir şekilde sunabilmektir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.