• admin@nettegezin.com
  • Çağrı Merkezi: GSM 0545 581 72 72

uyelik-sozlesmesi

Üyelik sözleşmesini lütfen dikkatlice okuyunuz.

1. GENEL HÜKÜMLER :
Bütün reklamlar adil dürüst olacak, yanıltıcı ve tüketicinin çıkarlarına zarar verecek nitelikte olmayacak, çocuklara yönelik veya içinde çocukların kullanıldığı reklamlarda, onların yararlarına zarar verecek unsurlar bulunmayacak, çocukların özel duyguları göz önünde bulundurulacaktır.
Reklamlar program hizmetinin diğer unsurlardan açıkça ve kolaylıkla ayırt edilebilecek ve görsel ve işitsel bakımdan ayrılığı fark edilecek biçimde düzenlenecek, bilinçaltı ile algılanan reklamlara izin verilmeyecektir.
Hiçbir dini tören reklam olarak alınamaz.
Her türlü yayında gizli reklam yapılması yasaktır.
Alkol ve tütün ürünlerinin reklamına izin verilemez.
İlaç ve tedavilerin reklamları dürüst, gerçeği yansıtan ve doğrulanması mümkün unsurlardan oluşacak ve ferdin zarardan korunması gereklerine uygun olacaktır.
Yukarıda verilen hükümler dışında kalan reklamı Nette Gezin yönetimi iptal edebilme hakkını saklı tutar. Bu bağlamda iptal edilen reklamın parası iade edilmez.
2. ŞARTLARIN KABULÜ :
www.nettegezin.com sitesine girmekle Nette Gezin kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

3. FİYATLAR :
Nette Gezin’nde Ücretli hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır.

4. SORUMLULUK
Nette Gezin sadece bir buluşma noktasıdır. Sitemiz, firmalar ve bireyler için bir ticaret platformu sağlamaktadır, ancak sitedeki şirket, firma veya şahısların taleplerin doğruluğundan, malların/hizmetlerin kalitesinden, güvenliğinden, yapılan bir ticari anlaşmada tarafların yükümlülüklerini yerine getirmesinden sorumlu değildir. Üyeler ile ürün sağlayıcılar arasındaki alışveriş ve ticari anlaşmalardan Sektörmerkezi sorumlu değildir.

5. BİLGİLERİNİZ :
Bilgileriniz; kayıt sırasında Sektörmerkezi’ne girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerin online dağıtımında rol oynarız. Sektörmerkezi veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde Sektörmerkezi, bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir. Sektörmerkezi’ne bırakılan bilgileriniz diğer kullanıcıların kullanımına açıktır.

6. KAYIT ŞARTLARI:
Nette Gezin’ne kaydolmanız halinde;

Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,
Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz.
Nette Gezin, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.

7. KULLANICI ADI VE ŞİFRE :
Kayıt sırasında size bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca;

Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda Nette Gezin’ni uyarmak,
Siteyi ziyaret ettikten sonra tarayıcınızı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır.
Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden Nette Gezin sorumlu değildir.

8. BİLGİLERİNİZ HAKKINDAKİ KURALLAR :
Nette Gezin’ndeki bilgileriniz ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların, web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin,

Sahte,çalıntı olmaması,
Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vb haklarının çiğnememesi,
Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.),
Pornografi veya çıplaklık içermemesi,
Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi,
Site üyelerine istenmeyen (spam)mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.
9. BİZE VERDİĞİNİZ HAKLAR :
Bize bilgilerinizi her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız.

10. GİZLİLİK :
Nette Gezin, 5. maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.

11. DİGİTAL SORUMLULUK
Nette Gezin sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manual bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.

12. KURALLARI ÇİĞNEMENİZ HALİNDE :
Nette Gezin , uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollara başvurabilir.

13. ÖZEL DURUMLAR :
Üyelik kaydı veya reklam girişi geri dönüşü olmaksızın yasal olarak bağlayıcıdır.
Nette Gezin, üyelik ücretlerini değiştirmesini saklı tutar.
Kayıt formu veya online kayıt taraflar arasında tek mutabakat olup bunun dışındakiler tarafları bağlamaz veya yetkili kişiler tarafından imzalanır veya onaylanır.
14. Uyuşmazlık Çözümü :
İş bu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde Kahramamanmaraş Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.